Пшонка наказав перевірити, чому підручники у Табачника 'золоті'

02.04.2012
Генеральна прокуратура України організувала перевірку в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту у зв'язку з оприлюдненими в ЗМІ фактами закупівлі ними підручників для учнів 1-х класів за завищеними цінами.
Як повідомили у відділі зв'язків із засобами масової інформації ГПУ, відповідне доручення дано Державною фінансовою інспекцією України. Про це повідомляє Новинар.
Перебіг перевірки перебуває на контролі генерального прокурора України.
Нагадаємо, 27 березня Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель повідомили, що 19 березня Міносвіти уклало угоду про закупівлю підручників для 1-х класів на суму 61,13 млн грн. Найдорожчими виявилися підручники української мови для шкіл з навчанням польською мовою - 647 гривень за примірник. Автором цих підручників виявилася мати віце-прем'єра Валерія Хорошковського Ольга Хорошковська.
Народний депутат від Нашої України Лілія Григорович повідомила, що направила депутатське звернення до генерального прокурора та голови Державної фінансової інспекції України з приводу неефективного використання Міносвіти державних коштів під час друкування підручників.
У свою чергу, в міністерстві пояснюють, що купують дорогі підручники через те, що вони є авторськими і друкуються малим тиражем.