Програли вибори - забрали дари передвиборчої благодійності

06.11.2012
Справжні обличчя регіоналів і ''самовисуванців від регіоналів'': Громадська мережа "Опора" склала список з імен кандидатів у народні депутати, які, програвши вибори, "забрали дари передвиборчої благодійності". 1. Вінницька область, Петро Юрчишин.
Герой знищив ''благодійну'' дорогу в с. Рибчиці, подаровану перед виборами.
2. Волинська область, Сергій Ковальчук.
Герой забрав безкоштовний автобус і ''благодійні'' комп'ютери зі школи.
3. Чернівецька область, Генадій Федоряк.
 Герой забрав ''благодійне'' авто швидкої медичної з с. Топорівці.
''Від стабільності до добробуту! Країна повинна знати своїх героїв!'' У Вінницькій області програвший кандидат зруйнував побудовану до виборів дорогу, пише  "Кореспондент" У окрузі № 13 Вінницької області кандидат, програвший вибори, зруйнував дорогу, побудовану в рамках передвиборної кампанії.  Бізнесмен Петро Юрчишин під вибори будував дорогу в селі Рибчинці.  Після того, як сталі відомі результати голосування, він наказав працівникам за допомогою грейдерів знищити все, що було побудоване. Тепер замість дороги в Рибчинці - зоране поле повідомляє видання.  Юрчишин є власником маслозаводу, мережі аптек, орендарем землі. Відповідно, через орендні паї і ціни на молоко він має великий вплив на селян. Після програшу він також почав загрожувати селянам приймати молоко за нижчими цінами.  Прихований висуванець Партії регіонів Петро Юрчишин з відривом майже в 50 тисяч голосів програв вибори Миколі Катерінчуку (64,34%). Ще один програвший на виборах кандидат відібрав у дітей даровані їм комп'ютери
Як повідомляє UAINFO, також він відмінив запущений перед виборами безкоштовний автобус. Кандидат в народні депутати по 19-округу у Волинської області Сергій Ковальчук (самовисуванець) на другий день після оголошення результатів виборів відмінив безкоштовний рейсовий автобус у місті Новоград-Волинський. Цей автобус почав курсувати незадовго до виборів. Він розрахований на 140 місць. Але на другий день після оголошення результатів голосування водій відвіз людей в один кінець, а назад вже не забрав, оскільки автобус відмінили. Крім того, за словами місцевих жителів, в одній з шкіл Ковальчук вилучив і даровані їм же раніше комп'ютери. Правда, цю інформацію до цих пір так і не підтвердили. Телефон помічника Ковальчука відключений.

Чернівці: Вчора – благодійник, завтра – мажоритарник?

Геннадій Федоряк – людина серед населення Чернівецької області не дуже відома, - йдеться у матеріалі на сайті ГМ "Опора". Проте, останнім часом завдяки його діяльності в ролі благодійника та за активної підтримки з боку місцевих телеканалів ця проблема потихеньку вирішується. У період із 30 травня по 26 липня 2012 року телеканал ''Чернівці'' показав три сюжети, в яких Голова правління ПАТ ''Чернівцігаз'': дарував ключі від реанімобіля в місті Новоселиця, допоміг газифікувати оселю ветерану в смт. Глибока та дарував спортивний інвентар ДЮСШ в Садгірському районі міста Чернівці.

Територія благодійної діяльності Геннадія Федоряка співпадає з одномандатним виборчим округом №203 із центром у місті Новоселиця, межі якого охоплюють: частину Садгірського району міста Чернівці, Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони, частину Сторожинецького району. Кандидатура благодійника розглядається як один із можливих варіантів щодо представника Партії регіонів у ролі кандидата у цьому мажоритарному виборчому окрузі. Підприємство, яке очолює Геннадій Федоряк знаходиться під контролем олігарха Дмитра Фірташа.

Як говорить активіст Молодіжного Націоналістичного Конгресу в місті Чернівці Ігор Стояновський, у районі, де регіонала підтримали, проживають "інтелігенти" - лікарі, вчителі... І як відомо, їм була дана вказівка: голосувати за провладну партію. Адже основні адміністративні посади займають прибічники "Партії регіонів". Таким чином він отримав певну підтримку з боку населення.

За повідомленнями телеканалу "Чернівці" 30 травня генеральний директор приватного акціонерного товариства "Чернівці Газ" Геннадій Федоряк вручив персоналу Новоселицької центральної лікарні ключі від реанімобіля. 05 липня в Глибоці завдяки меценатській допомозі Геннадія Федоряка «блакитний вогник» запалав в домівці ветерана Великої Вітчизняної Війни. А 26 липня благодійник подарував сучасний спортивний інвентар вихованцям ДЮСШ №4, що в Садгірському районі міста Чернівці.