Про що говорять ''власть імущі'' 9го травня

09.05.2013

У переддень, та і власне 9 травня, дибілізм зашкалює. Причому, якщо до маячні пересічних громадян ставишся переважно стримано, то "перли" "власть імущих" викликають змішані емоції - від сміху і думки "хвороба невиліковна", до прямо таки люті. Абсурд, коли б не в кожному слові, причому тези звучать крутіше рішень Нюрнберзького процесу, і часто всупереч йому, а також наперекір прописним політологічним і історичним істинам. То Колісніченко створює дивізію "Галичина" в 43 році і відправляє її на "волинську різню", змушуючи істориків хапатись за голову і безпорадно, розпачливо  плювати, то тепер Чмирь, губернатор Сумської області, тиражує відверту "брєдятину", якою є його сьогоднішній виступ  на думку буль-якої скільки-небуть освіченої людини.

"У цей травневий день ми відзначаємо величне свято – перемогу над фашизмом". З італійцями зіткнень практично не було, Італію від фашистів звільнили союзники, тож яка така перемога, особливо якщо зважити що фашизм мирно  існував в Європі (Іспанія, Португалія) ще 30 років? Мимо.

"…бо почали забувати символи, пов'язані з Великою Перемогою наших батьків, дідів і прадідів. Зокрема такі, як георгіївська стрічка". Георгівську стрічку в тій війні використовували російські колаборанти (власовці "РОА", РОНА "Русская освободительная народная армія", "Казачий Стан", КОНР — "Комитет освобождения народов России", 15-й казачий кавалерийский корпус СС,  29-я гренадерская дивизия СС (русская Нр.1),  30-я гренадерская дивизия СС, Дивизия "Руссланд", "Русский корпус", "Боевой союз руських националистов", 1-я русская национальная бригада СС "Дружина"). Застосування жовто-чорних кольорів з метою підняти патріотизм у військах з 1943-го року мало назву "гвардійська стрічка", проте якщо згадати той факт, що Чмирь з рук правонаступників власовців прийняв прапор для сумських кадетів, (фактично єдина  офіційна особа на теренах СНД, що пішла на співпрацю з нащадками і правонаступниками колаборантів), все стає на свої місця. Але все одно - мимо.

"Мене дуже хвилює те, що на стінах нашого міста з'являються німецькі хрести і написи, а в Інтернеті поширюються казки про фашизм". Як людина що цікавиться  тим, що з’являється на стінах сумських вулиць, скажу, що ніяких німецьких хрестів і написів не з’являється, та й власне, що мається на увазі, що таке "німецький хрест"? А те, що в інтернеті поширюється все більше казок, це факт, причому найрізноманітніших, починаючи з "покращення" і "папьєрьєднікав". Тому знову мимо.

"Як губернатор, кажу всім і тим, хто причетний до цих справ-провокацій: фашизм на сумській землі не пройде!". Почнемо з того, що інституту губернатора в Україні не існує, з такою ж впевненістю він може називати себе "патріций", "гауляйтер". Хочеться пошуткувати, типу "дійсно, ніяк він на Сумщині не проходить, та й не пройде, видать", але скажу, що не треба так багато параної, або ж відвертого огидного розвішування ярликів, бо складається враження, що "фашисти" - це всі ті, що "скігліть", не вірить в "покращення", відмовляється ненавидіти "папьєрьєднікав", і сміється з "кравасісь".

"Пам'ять про ту страшну війну житиме вічно в наших серцях, бо право жити в мирі далося нашому народу дорогою ціною". А в цьому він безумовно правий. Крапка.