Про ''Білоруську мрію'' дізналися у Харкові

28.04.2015

24 квітня в Харкові в рамках «Кіномарафону Нескорених Націй», місцевими активістами Молодіжного Націоналістичного Конгресу був проведений показ фільму «Білоруська мрія» за підтримки центру культурного відпочинку «Інді».

«Фільм є такою собі документальною хронікою приходу до влади єдиного президента Білорусі, де яскраво проілюстровано згуртованість народу, проте виявляється певна його неспроможність протистояти державним силовим структурам, – пояснює представниця МНК Надія Рогальська. – Ідея фільму розкриває прагнення та поривання білорусів до демократичних змін та надію на краще майбутнє. У цьому полягає її актуальність для сучасної України, як приклад зі сторони, що дає можливість неупереджено оцінити такі події».

Кінопоказ зібрав під одним дахом 10 небайдужих юнаків та дівчат. По завершенню відбулося  живе обговорення стрічки. Усі бажаючі ділилися своїми враженнями та проводили паралелі з подіями в Україні. Відбулася роздача газети «Терен» та презентація «Альянсу Балто-Чорноморських Націй». Організатори анонсували тему наступного кінопоказу – стрічку про кримськотатарський народ «Хайтарма».