Презентація фільму "Міф" в Сумах

29.01.2018
Вчора в Сумах відбулася презентація нової стрічки від авторів фільму «Доровольці Божої Чоти», Леоніда Кантера та Івана Яснія. Фільм «МІФ» розповідає історію життя та загибелі Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом. У стрічці поєднано документальні кадри та анімацію, яку створив український карикатурист Юрій Журавель. Сумський осередок «МНК. Суми» разом з друзями організації також відвідали презентацію нової стрічки, та поділились своїми враженнями:
Олександр Бойко:
“Сильний і непростий фільм. Яскравий та оригінальний сценарій. Довго і щільно тримає думки навколо сюжету, підштовхує робити припущення і додумувати ситуації, хочеться подивитись ще, бо там багато сакральних штук, які зрозуміти зразу непросто”.
Володимир Міщенко: “ Це документальний фільм, тому сподобалася велика кількість архівних відео, розповідей друзів, побратимів. Але найголовніше і найприємніше тут - енергетика і посил. Я хочу щоб мої батьки та усі мої друзі відвідали фільм і пережили його. Вражаючою була і мультиплікація, завдяки Юрію Журавлю. Дивіться українське кіно, знаходьте щось нове для себе і любіть Україну”.
Максим Луцик:
“Мурашки по шкірі протягом усієї стрічки. Фільм змушує замислитися над змістом фрази "Герої не вмирають". Рекомендую усім”.