Представники МНК долучились до всеукраїнського заходу ''Джура''

11.08.2016

З 6 до 26 серпня в Одесі відбувається Всеукраїнський етап військово-патріотичної гри “Джура-2016: Хаджибейська Січ”.  Участь беруть понад 200 школярів з різних куточків України, що складають 25 команд. Протягом гри вони змагатимуться зі спортивного орієнтування, стрільби з пневматичної зброї, покажуть здібності під час інтелектуальних ігор, братимуть участь у майстер-класах, долатимуть смугу перешкод.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес не лишається осторонь: уже не перший рік організація бере участь в проведені обласних та всеукраїнського етапів.

Цього року представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу допомагають Оргкомітету “Джури” і підготувати виховників до роботи з дітьми, і провести під час гри окремі елементи програми для учасників.

“Ми маємо великий досвід роботи з молоддю: наші щорічні табори та освітні заходи спрямовані на національно-патріотичне виховання. Держава звернула увагу на це відносно недавно, тільки після Революції Гідності. Тож ми, громадські організації, повинні ділитись своїми знаннями та напрацюваннями, аби виховувати справжнє покоління патріотів. Молодь не повинна обмежуватись тільки вбиранням у вишиванки та знаннями історії козацтва. Кожен має бути свідомим громадянином, який діятиме в інтересах держави. Ми знаємо, як цього досягти, а тому – впроваджуємо самотужки та допомагаємо іншим”, - говорить Соломія Фаріон, Голова Секретаріату МНК.

“Джура-2016” відбувається в Одесі на базі дитячого табору “Молода Гвардія”. Протягом двох днів, ще до заїзду учасників гри, МНКівці працювали з виховниками, поспілкувавшись з ними на гутірках, присвячених національно-патріотичному вихованню, громадській активності, значенню мови під час гібридної війни, лідерству.

Окрім того, презентували ватру та розповіли про особливості її успішного проведення.

МНКівці також лишились на час гри, аби поспілкуватись з учасниками та провести для них гутірки, ігри та вечірню ватру. Серед тем гутірок – такі: “Що означає бути патріотом”, “Громадська активність та громадянське суспільство”, “Історія України: успіхи та досвід боротьби”, “Як молодь може змінювати Україну: можливості для молоді”.

“Ми хочемо, аби в учасників закріпився твердий тезис: ми відповідальні за країну, в якій живемо. На жаль, старше покоління, що виховує дітей, має радянський тип мислення: звинувачувати когось у поганому житті. Діти повинні змалечку розуміти, що якщо депутат чи працівник ЖКХ не виконує своїх обов’язків, звичайний громадянин повинен впливати і змінювати ситуацію”, - говорить Іван Кішка, Голова МНК.

Окрім того, МНКівці презентували організацію та її заходи для дітей.

“Сподіваємось, що спільними зусиллями ми змогли показати можливості та переваги громадської активності на прикладі нашої організації – МНК. Чекаємо учасників “Джури” і на своїх заходах, найближчі з яких – “Курс Вільних Людей” та “Повстанська Ватра””, - додає Іван Кішка.