Правда про ІІ Світову війну: полтавський досвід протистояння комуністам (+ відео)

16.04.2013

15 квітня силами Партії регіонів разом із КПУ було проведено провокаційну акцію у Полтаві нібито до дня відзначення "Перемоги у Другій світовій війні". Згадані партії провели мітинг з розгортанням великого (200 квадратних метрів) радянського червоного прапора. Були запрошені на цей мітинг високопосадовці із мерії (звісно, регіонали та комуністи) а також ветерани, та спеціально зняті із занять школярі найближчої школи.

Коли було опитано людей, то майже ніхто не дав чіткої відповіді: що ж це за дійство. Школярі говорили відверто: їх просто зняли із уроків та дали можливість прогуляти заняття. А щодо мітингу, то їм поспішно розповіли, що це" приурочено до дня, коли люди тікали із концтаборів». До речі, хто знає, що це за день такий?

Інші говорили, що стоять тут, бо це - мітинг всеукраїнського автопробігу радянського прапора до дня пабєди. Ширилися чутки, що ось-ось прибуде автоколона автобусів з людьми  з інших країн (Росія, Білорусь).

Але "спека" була в натовпі. Патріотично налаштовані жителі міста провели пропагандивну і мирну акцію: розповсюджували інформаційні листівки, в яких змістовно описувалося всі жахіття та репресії радянської влади проти простих людей. Були виготовлені банери з гаслами та цитатами що викривали дії  союзу, посилаючись на офіційні історичні дані, на кшталт "Чем больше ми утопим украинцев в Днепре, тем менше посилать в Сибирь" (маршал Жуков, перед форсуванням Дніпра та визволенням Києва). 

"Такі дії полтавчан були покликані донести до людей правду, а не ту розцяцьковану перемогу, яка стала пропагандою радянського союзу. Але як показав досвід, правду ніхто не цінує. Листівки забороняли розповсюджувати, правоохоронці силою викрадали їх в активістів. А банери були по-варварськи розірвані правоохоронцями у цивільному та активістами Партії регіонів. Вони намагалися взяти полтавських патріотів під руки, аби вивести їх з натовпу. Але провокаторам це не вдалося", - говорить Олександр Резнік, голова Полтавського Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Усе закінчилося миттєвим прибуттям "Беркута" та взаємними погрозами сторін про скарги в міліцію.