Працює сайт волонтерської мережі ''Вільні Люди'': як допомогти бійцям АТО

16.09.2014

Ще з самого початку військової агресії зі сторони Росії, українці почали активно підтримувати українських бійців, котрі хоробро стали на захист своєї країни. Сьогодні ж волонтерський рух – явище масове. Здається, ледь не кожен українець прагне допомогти армії, наблизити перемогу, особливо зважаючи на те, що чекати на допомогу від влади – марна справа.

Та на жаль, поняття «свято під час чуми» теж має місце в сучасних реаліях. Мова йде про тих, хто наживається, працюючи під прикуттям «влонтер». Фактично на кожному кроці можна здійснити благочинний внесок, але як знати, чи отримають її бійці?

Саме тому всеукраїнська волонтерська мережа «Вільні Люди», куди входять члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу, регулярно публікує звіти про використані кошти. Нам довіряє все більше людей – і ми вдячні за це.

Окрім цього, у розділах «Оголошення» та «Потреби» ви можете знайти інформацію про те, яка саме допомога є необхідною. Навіть якщо ви не можете пожертвувати гроші, - знайдіть час, наприклад, для плетіння маскувальних сіток. Допомогти – просто!

Відвідуйте сайт vilni.org.ua – допомагайте своїм! Разом – переможемо!