Позбав ''Інтер'' ліцензії - прийди на пікет!

24.02.2016
Вважаєш, що Україна програє в інформаційній війні? Немає українського телебачення? То зміни це! Прийди під стіни суду та вимагай заборони діяльності «Інтера»! Це – наш шанс і обовязок – «вбити» інформаційного ворога України!
Четвер, 25 лютого, о 15:30 – пікет Київського апеляційного адміністративного суду (м.Київ, вул.Московська, 8).
Декілька промовистих фактів про те, чому Інтер слід заборонити:

1. Інтер – канал, яким донедавна володів Первый канал России. Тобто, це інструмент інформаційної окупації України в руках кремлівських пропагандистів.
2. Сьогодні росіяни формально не володіють каналом, але власниками, яким Москва передала свою частку єСергій Льовочкін та Дмитро Фірташ. Нагадаємо, що Льовочкін – екс-голова адміністрації Януковича, нині - депутат фракції «Оккупаційного блоку». Фірташ - славнозвісний олігарх, що збагатився завдяки газовим схемам з «Газпромом». Він працював під керівництвом відомого російського крадія «в законі» Севи Могілевича. Тобто, Інтером формально володіє політик з команди Януковича та керований кремлівським криміналом бізнесмен, якого ФБР звинувачує в корупції.
3. До вчорашнього дня громадянка Росії Марія Столярова займала посаду шеф-редактора інформаційних програмам каналу. Під час найактивнішої фази російсько-української війни вона працювала на боці ворога - писала про те, що Росія повинна ввести війська в Україну, публічно хвалила терористів. Минулого тижня вона перервала трансляцію жалобного мітингу з нагоди річниці вбивства Небесної сотні словами «заканчивайте эту хуйню». Фраза випадково потрапила в ефір.
4. Саме Інтер завжди демонструє заборонених в Україні артистів російської естради, які публічно підтримали анексію Крима та агресію проти України.
5. Інтер подовжив свою ліцензію незаконно. За законом, Інтер мав втратити свою ліцензію ще у 2011 році, але, звісно ж, за Януковича ніхто цього би не зробив. Суд 25 лютого - друга спроба позбавити Інтер ліцензії за його антидержавну діяльність.
Не дозволяй ворогу формувати інформаційний простір України! «Інтеру» - не місце на твоєму телеекрані!