Повстанський Вертеп для сокальчан

10.01.2013

Різдво - це чудове свято, в якому з'єдналися християнські традиції з обрядовістю язичництва. Саме така єдність зробила це свято справді народним, веселим, таким, що запам'ятовується надовго. Зважаючи на це, члени сокальського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу, що на Львівщині, незважаючи на досить несприятливу погоду, відвідали 8-9 січня з вертепом близько 40родин свого міста.

З трепетом у душі глядачі разом з акторами переживали  історію народження Ісуса Христа, погрози грізного Ірода, підступні лестощі хитрого Мошка, брехливі обіцянки жидівки Сари, докірливу промову Янгола-охоронця та мужні слова Повстанців.

"Повстанський Вертеп у Сокалі - це щось новеньке. Повстанці, Сталін в образі Ірода… Дуже оригінально! Мені та родині дуже сподобалося. Наступного разу обов'язково запрошу колядників з МНК знову, щоб вони потішили нас таким чудовим Вертепом", - ділиться враженнями пані Галина, жителька міста.

Cолодощі та фрукти, якими пригощали щедрі господарі, колядники чесно розділили і з’їли, а всі зароблені гроші віддали на розбудову осередку МНК у Сокалі.

Організатори заходу пообіцяли, що наступного року відвідають ще більше родин, щоб принести радість та добробут у оселі господарів.