Повстанська ватра

12.10.2012
Тільки приїхавши додому починаєш все розуміти. Там, в Уніжі на Повстанській ватрі, ці 4 дня (з четверга до неділі) не можливо осмислити весь процес. Інколи під час молитви дякуєш Богові, що прожив день і просиш дати сили пережити ніч, та дотриматися до завершення.  Тільки приїхавши додому мозаїка  починає складатися, піднімаєшся над усім і  бачиш картинку загалом. Приходить розуміння проробленої роботи, ролі повстанського проводу в керівництві табору та у вихованні молоді.

Розуміння того, що бунчужний  своїми діями не має на меті покарати нас, а навпаки, навчити, виховати. Коли черговий раз всім табором на кулаках віджимаємось за провину когось іншого, в голові закріпляється відчуття особистої відповідальності за свої дії перед колективом.

Коли не можеш присісти і не знаєш чи це від сильного удару в коліно чи через біль в кожному м’язі ніг від присідання та інших вправ. Приходить розуміння необхідності постійного, щоденного фізично-спортивного навантаження на організм.

Після проходження смуги перешкод, перше розумієш, що без допомоги побратимів було б в десятки раз важче. А друге, ти сам особисто, маєш бути сильним, щоб не затримувати всіх.

Прищеплюється цінність їжі. А саме, споживати все до кінця, не залежно чи тобі смакує чи ні, бо не знаєш коли знову випаде така змога. І за велику кількість відходів – потрібно відповідати!

Маса нової інформації, від якої розриває голову. Розвиднюється. На скільки нас «зазомбовують», роблячи вибір за нас самих. І ми ось вже більше 20 років ведемося на цю вудочку.

Чи не настав час поміняти щось?

Спочатку змінити самого себе, потім своє оточення і згодом всю країну загалом. Саме такого принципу дотримується Молодіжний націоналістичний конгрес (МНК) http://mnk.org.ua. І табір Повстанська ватра, який проходив 4-7 жовтня, являється одним з етапів до виховання нового покоління українців.

Саме заради цього покоління в Бучачі розпочинається створення молодіжної організації.

Якщо ти молодий і маєш бажання особисто розвиватися, організовуючи різноманітні цікаві заходи, тоді тобі до нас!

Звертайся на пряму (098) 60 40 551 (Мирослав) або ж в контакті http://vk.com/id15125493