Полтавським школярам розповіли, що таке ''любов''

11.02.2013

11 лютого в приміщенні бібліотеки для дітей та молоді Полтавським міським осередком Молодіжного Націоналістичного Конгресу була організована зустріч учнів 9-х класів СШ №37 м. Полтава зі священиком парафії Пресвятої Трійці в м. Полтава о. Юрієм Кролевським.

Зустріч була присвячена так званому "Дню Св. Валентина", а саме - стосункам між підлітками та розумінню слова "кохання" у сучасного покоління.

Перед початком зустрічі Євген Хайлов, член Полтавського МНК, зазначив, що сьогодні, в умовах підміни цінностей, особливо у стосунках між молодими людьми, дуже важливо повернутися до християнського розуміння любові.

"У нас ці відносини регламентуються правилами життя українського націоналіста, які, в свою чергу, побудовані на християнських цінностях. Тому ми для розмови на ці складні теми запросили отця Юрія, який розповів молоді про причини та наслідки відвертих стосунків, а також про те, чого дійсно треба прагнути і як цього досягти", - зазначив він.

Молодь уважно слухала розповіді священика про те, якими мають бути жінка та чоловік, щоб побудувати стосунки. Також учні активно долучалися до розмови та задавали питання. Після закінчення, вчителі та працівники бібліотеки ще дві години не відпускали священика, задаючи питання та дискутуючи.

Хочеться зазначити, що це не перша зустріч зі школярами на морально-релігійні теми, адже молодь активно сприймає їх.

Таким чином, Полтавський осередок МНК бере участь в вихованні молодого покоління в дусі християнських традицій, що дає певні надії на зростання морально здорового покоління української молоді, яке будуватиме українську державу на засадах християнської моралі.