Полтавські МНКівці провели урок для школярів

27.10.2014

14 жовтня, у День українського козацтва, у Полтавській бібліотеці-філії №3 відбулася зустріч учнів 9-их класів загальноосвітньої школи №37 з представниками Полтавського обласного  осередку ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» Євгеном Хайловим та Богданою Павлишин (бібліотека активно співпрацює з цією організацією вже кілька років поспіль).

На прохання організаторів зустрічі активісти МНК розповіли школярам про сучасних козаків. Сьогодні вони – не на конях, а на БТРах, одягнені не в шаровари, а в камуфляж та бронежилети, і в руках у них не шаблі, а зброя, яка відбиває напад ворога зі значної відстані… Але душі в них ті самі козацькі.

Сучасні українські козаки – не менш мужні й відважні захисники своєї Вітчизни – України. Про це говорили Євген та Богдана дев’ятикласникам. Також розповіли про волонтерську діяльність організації. Зокрема, волонтери з МНК за допомогою української діаспори з-за кордону купують необхідні речі, які передають нашим військовим, можна сказати, з рук у руки. Кожного тижня з Полтави їде машина з "гуманітаркою".

Після виступів активістів, присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у зоні АТО, серед яких уже є й полтавці… І хоча захід був завершений, замість того, щоб сказати «до побачення», дев'ятикласники знову сіли на свої місця в читальній залі.

А вже 21 жовтня  була проведена зустріч з учнями 11-их класів у рамках патріотичної години «Герої та героїзм у наш час», організованої бібліотекарями, Євген Хайлов розповідав учням про подвиги сьогоднішніх захисників Вітчизни, згадував часом неймовірні, але цілком реальні епізоди з фронтового життя патріотів України. 

Борис Хмілевський, Голова Полтавського МНК, розповів про Революцію Гідності, яку пройшов як медик-волонтер. 

На запитання випускників, що треба робити, щоб Україна була незалежною та соборною державою, хлопці відповіли: треба любити Україну! Усе починається з любові. І запевнили, що наша Нація обов’язково переможе!