По Львівщині і Франківщині пройде незвичний велотур «ТУР БАБА»

24.06.2011
25-27 червня 2011 року на території Львівської і Івано-Франківської областей відбудеться традиційний літній велотур "Тур БАБА' ". Захід організовує ЛОО “Молодіжний націоналістичний конгрес” (МНК) та Управлінням у справах сімї та молоді ЛОДА. Метою заходу є патріотичне виховання молоді, популяризація здорового способу життя, підняття обізнаності і плекання любові до справжніх українських героїв.
Назва велотуру присвячена провідникам українського націоналістичного руху Степанові Бандері (псевдо БАБА’) та Роману Шухевичу (псевдо Тур), які не зважаючи на перешкоди йшли до своєї мети - незалежності України.
«Тур БАБА’» стартуватиме 25 червня та триватиме три дні по маршруту Білогорща, Грімне, Княгиничі, Стрий, Воля Задеревацька, Угринів (Львівщина, Івано-Франківщина, понад 400 км)– місцями життя та діяльності українських провідників. Окрім відвідин музеїв (3 з 5 музеїв С. Бандері та 3 музеї Р. Шухевичу) та лазіння по криївках проводитимуться гутірки та дискуси з історії націоналістичного руху.
“В сучасному місті всі люди бентежаться буденними справами, не звертаючи уваги на середовище навколо себе та ситуацю в країні, тож ми намагаємось змінити їхнє ставлення до цього. Мандруючи рідною місцевістю, кожен охочий зможе побачити її красу та отримати задоволення від активного відпочинку, поєднуючи це із пізнанням нових фактів із життя людей, які творили історію українського народу.” - сказав один з організаторів, голова ЛОО МНК, Андрій Бень.
За деталями та для зголошення телефонуйте (063) 263-88-28 або пишіть golnach@gmail.com