Підтримаймо проект Юрка Журавля на ''Спільнокошті''!

01.07.2015

Закликаємо підтримати проект нашого друга, відомого співака та художника, громадського активіста Юрка Журавля. Щоб його проект – видання книги «Карика-Дурка. Том 2» став успішним, потрібно зробити внесок на «Спільнокошті», або розповісти друзям та запропонувати їм долучитися до справи.

Перший том «Карика-дурки»  стала  своєрідним літописом життя України останніх декількох років і, особливо, доленосного 2014-го. Історія в малюнках,  добре знайомі обличчя: політики, історичні постаті українського державотворення, журналісти, світові зірки, музиканти, артисти і просто добрі і хоробрі люди у смішних шаржах. Крім того, є карикатури на тих, чиї пики викликають гіркоту у роті. Спектр постатей величезний: від Гатила, Святослава, Данила Галицького, Івана Мазепи,  до героїв Небесної сотні, Дмитра Яроша, Мустафи Джемільова. Кожен шарж чи карикатура не може залишити байдужими, кожен  точний штрих олівця - ідеальне підкреслення рис особистості того чи іншого персонажу. Цей альбом не просто зацікавлює, а й «спонукає самостійно шукати відповіді на питання, що хвилюють».

Після видання першої збірки-альбому «Карика-Дурка», вир подій не вщухає, 2015 рік став ще більш доленосним для нашої Держави. Подвиги героїв-оборонців, робота волонтерів, боротьба зі злом на передовій та в тилу надихають автора на нові твори. 

Тож підтримаймо проект!