Підтримай патріотичні ЗМІ!

30.10.2013

За ініціативи Молодіжного Націоналістичного Конгресу стартує всеукраїнська кампанія «Свій до свого по своє: Підтримай патріотичні ЗМІ!».

Суть кампанії полягає у підтримці патріотичних видань, зокрема засобів масової інформації, наданні їм фінансової підтримки.

«У рамках проекту ми займаємося пошуком небайдужих людей, які готові надати підтримку україномовним патріотичним виданням, що перебувають в стані обмеженого фінансування або відсутності його чи взагалі знаходяться під загрозою зникнення», - пояснює голова МНК Сергій Кузан.

Серед таких, в першу чергу, перебуває одна з найстарших в країні газет державницького характеру - «Шлях Перемоги». Наступного року газета має відзначити 60 років. Видання було засноване Організацією Українських Націоналістів (бандерівців) в 1954 році в Мюнхені і з того часу регулярно інформувало про визвольну боротьбу українського народу – на теренах поневоленої України та на еміграції, про значущі події на світовій арені, про націоналістичний рух. З проголошенням Незалежності почала видаватися в Україні.

Крім «Шляху Перемоги», МНК закликає підтримати відомий в країні сайт «Історична правда», що існує завдяки наполегливості його редактора – знаного журналіста Вахтанга Кіпіані, а також єдину україномовну газету Криму «Кримська світлиця», що постійно перебуває під тиском проросійських сил з цього регіону, сайт Центру зовнішньополітичних досліджень, який інформує про зовнішній курс України і активно веде контр-кампанію проти інформаційних ударів з боку Росії та ще ряд всеукраїнських та регіональних видань, переважно – з Центру та Сходу України.

Допомогти цим виданням нескладно - просто зробити пожертву шляхом банківського переводу за реквізитами «Приватбанк», картка № 4405 8858 1870 3032, на ім`я Кузан Сергій Васильович із надсиланням супровідного листа за електронною адресою mnk@mnk.org.ua або шляхом передачі коштів регіональному координатору кампанії.

Рекомендується заздалегідь поінформувати про переведення коштів за тел. (096) 188 37 93 шляхом sms – повідомлення. Будь-яка підтримка вітається.

Зі свого боку організатори наголошують, що видання готові до інформаційної співпраці з кожним жертводавцем, який не обійшов стороною проблеми українських патріотичних ЗМІ.