Підбито підсумки змагань ''Кубок Шухевича'' 2013 у Тернополі

07.03.2013

У Тернополі підбили підсумки щорічних спортивних змагань «Кубок Шухевича», приурочених до річниці пам’яті генерала УПА. У цьогорічних змаганнях за кубок боролися 12 команд тернопільських осередків молодіжних організацій. Головний трофей здобули члени ТО МГО “Сокіл” із загальним результатом 88 балів.  Друге і третє місце вибороли “Обереги” та “Студентська свобода”.

Турнір проходив у декілька етапів з 28 лютого до  5 березня. Учасники змагались в улюблених видах спорту Романа Шухевича: футболі, волейболі, баскетболі, стрільбі, скелелазінні, бігу і армреслінгу, а також брали участь в інтелектуальному змазі. Закриття змагань і нагородження переможців відбулося 5 березня, у день пам’яті Генерала Шухевича, біля пам’ятника Степану Бандері.

Змагання “Кубок Шухевича” проводяться в рамках кампанії “Молодь пам’ятає Шухевича”, одним із організаторів якої є Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

“Всі заходи та акції? приурочені до дня пам’яті Романа Шухевича, в тому числі “Кубок”, проводяться з метою висвітлення і популяризації серед молоді правдивої інформації про постать Головного командира УПА та його героїчне життя. Так в Тернополі щороку проводяться спортивні змагання, флешмоби, забіги, марші слави, в яких бере участь все більше молодих людей”, - зазначає голова Тернопільського МНК Іван Ковалик.

Як команда-учасник МНК цьогоріч не здобув призового місця, проте змагалися МНКівці достойно. Під час турніру зі скелелазіння потрапили в трійку найкращих, також показали хороший результат з естафетного бігу та футболу.

Вітаємо переможців та учасників “Кубку” і бажаємо у наступному році досягти ще кращих результатів!