Підбили підсумки збору політичного сміття

05.11.2010

1 листопада члени громадської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) підбили підсумки конкурсу «Хто більше?», що полягав у зборі політичного агітаційного сміття у Львові.

У ході конкурсу було зібрано 53 кг агітаційної політичної макулатури. Для визначення партій, які найбільше надокучали своєю агітацією та найбільше насмітили, політичне сміття було посортоване за політичними партіями.

Найбільшим забруднювачем вулиць, під’їздів та квартир мешканців політичною макулатурою виявилась «Свобода» - учасники конкурсу назбирали її політичної агітації аж 8,9 кг. Трохи відстають «Батьківщина» - 5,1 кг, «Україна Соборна» - 5,0 кг, «Сильна Україна» - 4,6 кг, «Фронт змін» - 4,15 кг, «Солідарність» - 3,35 кг, «Наша Україна» та «Європейська партія» - по 1,4 кг. Менше кілограма назбирали політичної макулатури «Партії регіонів» та «За Україну!» - по 0,9 кг, ХДС – 0,4 кг, Компартії та КУНу – по 0,3 кг та ін. Серед кандидатів на мери Львова найбільше політичного сміття назбирали за Садового – 3,8 кг.

Варто зазначити, що орієнтовна вартість виготовлення кілограма агітаційної продукції складає 78-80 грн., а вартість кілограма макулатури – близько 30 коп. Виручені від продажу макулатури кошти ГО МНК витратило на купівлю підручника для однієї з львівських шкіл.