Під Крутами вшановували героїв

30.01.2011
29 січня члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу разом з іншими патріотичними організаціями та партіями серед яких були представники УНА-УНСО, КУНу, НСНУ, новоствореного Руху «ОПІР» та ін.приїхали на місце бою під станцією Крути для того, щоб вшанувати пам'ять полеглих героїв.
Всього у заходах взяло участь близько пів тисячі чоловік з усіх куточків України, були представники з Харкова, Львова, Сум та Києва.
«Ми, молоді націоналісти, з особливою шаною ставимось до Героїв Крут. Адже вони не мали нічого: ні військової підготовки (багато з них були однолітками наших школярів), ні військової підтримки (грушевські-винниченки відмовились від національної армії, перебуваючи під облудою ідей соціалізму та демократії), ні підтримки свого уряду (який тікав в цей час, кинувши хлопців на бійню). Більшість їхніх офіцерів втекли ще по дорозі до місця бою, покинувши напризволяще своїх новоспечених солдат. Але тим, кого ми зараз називаємо «Героями Крут» було плювати на все це: вони САМІ зголосились стати на захист Батьківщини, вони САМІ прийняли бій. Не за Грушевського чи його соціалістичні гасла – за свою Україну» - так прокоментував сьогоднішню подію голова КМО МНК Сергій Кузан