Під Києво-Святошинським судом сталася сутичка з ''Беркутом''

10.01.2014

Сьогодні під час бійки під Києво-Святошинським судом, де розглядалась справа так званих "васильківських терористів", від рук силовиків постраждали  мітингувальники.

На офіційній сторінці Євромайдану у Facebook повідомляється: "Дуже багато побитих людей. Наш кореспондент на місці подій передає, що виникла бійка між кількома сотнями активістами, які пікетували суд та великою кількістю "беркутівців". На місці вже присутні кілька машин швидкої допомоги".

За словами керівника мобілізаційного центру Самооборони Майдану Андрія Левуса, 14-та сотня "Вільні люди" (сформована на основі членства Молодіжного Націоналістичного Конгресу) прибула для захисту мирного протесту. Проте, "Беркут" жорстоко бив усіх: і мирних протестуючих, і журналістів, і самооборонівців. 

"Засуджених вивезли. Серед самооборонівців є постраждалі, яких забрала швидка. Сотня відходить з усіма протестувальниками", - додав він.

Нагадаємо, що 10 січня Києво-Святошинський суд засудив так званих "васильківських терористів" Володимира Шпару, Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза до 6 років ув’язнення.