Перша зміна ''Коловрату ім.Романа Атаманюка'' відбулася на Сумщині

13.07.2015

У суботу, 11 червня відбулося закриття першої зміни навчально-практичного наметового табору «Коловрат 2015 ім.Романа Атаманюка». Два тижні відпочинку та вишколу випробували на собі 60 дітей із Сум та області.

Теренова гра, вимарш до Могрицького крейдяного кар’єру, лекції, боді-арт, бокс, уроки стрільби, вечірні ватри та нічні алярми, відтискання – ось далеко не повний список того, що таборовики обіцяють згадувати ще довго.

 «Ці прекрасні дні і ще прекрасніші ночі, коли ти не знаєш чого очікувати завтра, та все одно чекаєш на цей день. Коли твій рій такий рідний тобі, що вже здається, що це твоя сім'я, з якою ніяк не хочеться прощатися. Коли потрапляєш в штрафбат, де тобі весь час так весело, тобі, та не твоїй спині. Коли співаєш пісні біля ватри під зоряним небом, ти впевнений, що пережити такий, досить непростий, день на кулачках було того варте», - пише першунка першої зміни «Коловрату-2015» Наталія Лавірко. Організатори табору, представники Сумського обласного осередку МНК, запросили її у провід на наступну зміну у якості інструктора-стажера.

Уперше табір здобув державне фінансування, а учасниками стали обдаровані діти, що проявили себе у навчанні, спорті, творчості.

«Набір першої зміни приємно вразив нас своєю активністю та ініціативністю. Звісно, без ексцесів не обійшлося, але в цілому перші два тижні таборового літа пройшли нормально. З цього року ми проводимо табір у пам’ять про нашого загиблого побратима, бунчужного «Коловрату» Романа Атаманюка. Ідучи дорогою його твердих життєвих принципів, намагаємось навернути на неї і наших вихованців», - розповідає про першу зміну табору голова Сумського обласного осередку МНК, комендант «Коловрату 2015» Мирослав Ольшанський.

Друга зміна табору стартує вже 14 липня і триватиме до 27 липня.