Паспорт відкриватиме двері до Київради

28.02.2013

Активісти кампанії «Дамо раду Києву!», які брали участь у штурмі Київради, що відбувся 7 лютого, домовилися з депутатами про вільний вхід  в будівлю Київради на Хрещатику, 36 для всіх киян.

Згідно проекту нових правил, які були вироблені впродовж 4-ох етапів перемовин, кожна людина, яка покаже паспорт з реєстрацією в Києві, має вільно проходити до Київради та Київської міської адміністрації. З собою не можна проносити холодну і вогнепальну зброю, транспаранти з незаконними гаслами, пити в середині будинку алкоголь та жити там.

В той же час для відвідування чиновників більше не потрібні перепустка-дозвіл чи запрошення, як зараз. Нові правила набудуть чинності після того, як їх підпише секретар Київради Галина Герега. Після штурму вона пообіцяла зробити це до 1-го березня. У вівторок, 5 березня, учасники кампанії «Дамо раду Києву!» і депутати продовжать домовлятися про правила входу до зали голосувань Київради, де зокрема ділиться земля міської громади. Нещодавно в Київраду вже почали за жеребкуванням пускати представників громадських організацій, які подали заявки.