Парубій: Активісти не розблокують Грушевського в обмін на заручників

07.02.2014

Протестувальники не збираються розбирати барикади на вулиці Грушевського, звільняти Український дім та інші адміністративні будівлі, - пише "День".

Про це заявив керівник народної самооборони Майдану, народний депутат від Батьківщини Андрій Парубій, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За словами політика, контакти ветеранів-афганців та представників Правого сектора з силовиками не є переговорами. "Ні про які переговори не йдеться. Йдеться тільки про передачу даних по людях, які пропали безвісти і перебувають за гратами, і вимог їх негайного звільнення. Ці дані були передані", - сказав він.

На питання, чи будуть звільнені вулиця Грушевського та Український дім у разі звільнення всіх затриманих, Парубій відповів: "Ні. Ми чекаємо, коли у Верховній Раді будуть виконані вимоги Майдану, чекаємо звільнення всіх заручників і тільки після цього можемо говорити про якісь інші етапи переговорів ... Поки останні наші хлопці не повернуться на барикади, ні про які інші кроки не може бути й мови".

Нагадаємо, Рада прийняла закон про амністію Майдану, згідно з яким затриманих активістів Майдану обіцяють випустити взамін на розблокування адміністративних будівель, доріг, вулиць і площ.