Пам’ятати означає діяти

14.10.2016

12 жовтня тернополяни мали змогу переглянути документальний фільм про захист Донецького аеропорту «Добровольці Божої чоти». Показ присвятили Дню захисника України, який відзначають 14 жовтня.

Фільм був уже другим, який показували у рамках «Кіномарафону Нескорених Націй». На показ прийшло близько 80 осіб, як молодих, так і дорослих.

«Ми звикли вважати, що у фільмах все влаштовано по сценарію. Але «Добровольці…» це зовсім інше. Коли ти дивишся стрічку, ти ніби опиняєшся там, на передовій. Ти розумієш, що нічого підлаштованого немає, що це не гра - все реальне. Стрічка захоплює і викликає емоції, які не описати словами. Тож ми дуже раді, що прийшло так багато людей. Це важливо знати і пам’ятати», - говорить співорганізатор показу, член МНК Василь Панькевич.

На перегляд фільму прийшли і головні його герої: друг Гатило, друг Кульок та друг Микола. Тож люди могли поспілкуватися з ними та задати запитання.

«Ключ до перемоги - не тільки там, на сході. Він, в першу чергу, тут, де ми з вами живемо. Він у наших маленьких справах, на які ми часто і не звертаємо уваги. Головне – це розуміння того, що ти є Людина і потрібно бачити цю людську суть у тих, хто нас оточує. Тільки так ми зможемо здобути перемогу», - говорить друг Гатило.

Також після у фільму, у холі кінотеатру гості мали змогу переглянути експозицію виставки «УПА: армій нескорених» про життя і діяльність борців за волю України.

Організатор: ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” разом з громадсько-політичним волонтерським рухом “Вільні Люди” та Альянсом Балто-Чорноморських Націй.