Пам'ятаймо Героїв!

16.10.2015

МНКівці з Києва привітали ветеранів УПА Михайла Буня та Михайла Стуса в по-справжньому їхній день: День створення УПА, День Захисника України. 14 жовтня активісти купили гостинці для вояка УПА та діяча ОУН та завітали до них в гості.

«Вразило те, що і Михайло Бунь, і Михайло Стус  були дуже схвильовані  майбутнім, тому що в наш час не так багато гідної молоді, яка готова розбудовувати Україну. Хотілося сказати «дякую» їм за те, що берегли Україну. Також вразила гостинність: вони були раді тому, що ми просто приділяємо їм увагу.  Треба частіше заходити до таких людей в гості, адже вони заслуговують пошани», - говорить Мирослава Науменко.

«З кожним роком усе менше стає живих ОУНівців і повстанців, на ідеалах яких я виховувався. Саме завдяки їхній боротьбі проти польського, німецького і російського окупанта ми маємо сьогодні незалежну державу. За неї, до речі, боротьба ще не закінчилася. Дуже дякую Юлі Смірновій за те, що допомогла мені з контактами ветеранів. Не забуваймо про героїв, як героїв минулих років, так і героїв сьогодення. Їм дуже важливо розуміти, що про них пам'ятають», - додає Андрій Кладочний.