Пам’ятай про злочин супроти твого народу…

26.11.2012
Утретє відбулася ''Голодна конференція''. 23-25 листопада 2012 року на території Осової поляни, що знаходиться між Львівською та Івано-Франківською областями. Молодь в умовах, що наближалися до екстремальних, провела три доби без їжі. Захід провели дві молодіжні організації - львівський осередок Молодіжного націоналістичного конгресу та ''Борець''. Молодь, яка не побоялась випробувати свою витривалість і силу волі, таким чином, вшанувала жертв Голодомору 1921-1923рр., 1932-1933рр. та 1946-1947рр.

Голодування розпочалося у п’ятницю о 7:00. На Осову поляну прибуло девять молодих людей, та в такий же спосіб вшановували жертв Голодомору і у Львові близько 30 осіб, які не мали змоги прибути на терен. Щоб відволіктися від думок про їжу, юнацтво прослухало гутірки про користь голодування, страшну хронологію історичних подій 30-х років ХХ століття тощо. А їжу, яку привезли із собою – спалили після проведення медитації, яка полягала у перевірці сили волі та характеру кожного присутнього. Повернувшись додому недільнього вечора, учасники продовжили свій акт вшанування до ранку понеділка, в цілому проголодувавши 72 години

- Ми пам’ятаємо жертв геноциду 1932-33 рр. українського народу, в якому загинуло більше 10 мільйонів осіб, більшість з яких - діти. В атмосфері табору всі присутні наблизилися до умов, в яких виживали люди в 32-33 рр., - розповів на завершення конференції один із учасників, член львівського МНК Володимир Прокопів.

- Зміст акції полягав у вшануванні пам'яті загиблих від голоду людей. Відчувши хоч раз голодування на собі, уже ніколи не забудете вшановувати тих, хто від нього загинув, - додає ще одна учасниця табору, член ГО Борець Мар’яна Фариняк.

МИ СХИЛЯЄМО СВОЇ ГОЛОВИ ПЕРЕД НАШИМИ ПРАДІДАМИ, ДЯКУЄМО ЇМ, ЩО МИ ЖИВЕМО СЬОГОДНІ!