Основний Закон держави та інтереси молоді: що спільного?

30.06.2013
За ініціативи "Батьківщини молодої" було проведено круглий стіл на тему: "День Конституції України та День молоді: чи є привід для святкування?", присвячений розгляду питань молодіжної політики та дотримання конституційних прав молоді в сучасній Україні.
Участь у дискусії взяли й члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу.
Учасники круглого столу обговорили реформу вищої освіти, конституційні права молоді та їх реалізацію в сучасній Україні, міфи та реальність молодіжної політики, патріотичне виховання молоді в Україні, а також обмінялися думками виконання владою передвиборчих зобов'язань перед молоддю. Кожен зі спікерів наголосив на важливості дотримання Конституції, як ядра всієї правової держави.
Присутні погодилися з твердженням - держава не існує без Конституції, а невиконання законів є не лише порушенням прав кожного громадянина, а й руйнуванням та спотворенням основних рис правової держави.
«Учасники круглого столу об'єдналися навколо ідеї - не святкувати День Конституції України та День молоді через нехтування Основним законом України та інтересів молоді нинішньою владою», - наголошується в прес-релізі Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода».
Участь у круглому столі взяли представники молодіжних громадських організацій, зокрема:  МНР, Української асоціації студентського самоврядування, Українського молодіжного форуму, Студентської Свободи, Команди молоді Віталія Кличка, ФРІ, ПЛАСТу, СУМ в Україні; експерти: А.Павловський, А.Палатний, О.Солонтай, А.Іллєнко та ін.