Осіннє таборовуння пройшло в Уніжі

08.10.2013
 З 3 по 6 жовтня на території форматності “Кузня” біля села Уніж Івано-Франківської області пройшов молодіжний патріотичний табір “Повстанська Ватра”. Відбувся він за сприяння Міністерства молоді і спорту в рамках “Таборового сезону”. Табір зібрав молодь різного віку та захоплень, але всіх об’єднувала ідея - праці на благо України.

“Я ще ніколи не спілкувався з людьми так просто, невимушено, відкрито. Тут не треба соромитись. Напевно, спільна ідея, праця чи навіть сама природа Уніжу є ключем до нашої впевненості у власних силах”, - каже донеччанин Юрій Гулей.

Серед розваг - регбі, пейнтбол, смуга перешкод та різні інтерактивні ігри. Кожна гра вимагала не тільки уваги, зосередження і фізичної підготовки, а й кмітливості і креативу. Як каже таборовичка Соломія Любінецька, тут варто навчитися довіряти.

“Всі ігри зав’язані на довірі. Ти маєш повністю довірити себе і свою безпеку друзям. Тебе будуть ловити, кидати, переносити на руках, тримати за светр на краю прірви”, - додає вона.

Гутірки та лекції дали зрозуміти, скільки всього треба дізнатися і навчитися. Лекції співака та лідера гурту “Тінь Сонця” Сергія Василюка та бізнесмена Владислава Кириченка розповіли, наскільки важливо багато читати: “Історія – це досвід, набутий десятками років. Її слід вивчати, нею слід цікавитись”. Журналістка Катерина Аврамчук поділилася досвідом зі своєї роботи, розповіла про політику інформаційних порталів, актуальність новин і статей. Олександр Солонтай, спілкуючись з молоддю, закликав її об’єднуватися в групи та організації. “Разом і батька бити легше, - мотивує лектор – тільки спільними зусиллями ми зможемо відстояти власні права та захистити себе!”.

В останній день табору учасники познайомилися з сотенним УПА Мирославом Симчичем. Він розказав про своє буремне життя: тридцять років  ув’язнення, постійний тиск на його сім’ю та про патріотичне виховання.

“Три насичених дні, безліч емоцій, десятки друзів – усе це дав мені табір”, - підсумовує тернополянка Соломія Хома.

Організатори закликають: усі, хто цього року не зміг відвідати «Повстанську Ватру», приїзджайте наступного! Щороку табір удосконалюється, його відвідують нові учасники та лектори. “Уніж” завжди чекає на тебе! Більше мандрівок, більше друзів і вдвічі більше вражень!

Організатори вдячні партнерам МА "Наш Формат" та ГО "Вільні Люди" за допомогу в проведені табору.

Захід відбувся за сприяння Міністерства молоді і спорту в рамках програми “Таборового сезону”.