Обрано керівні органи всеукраїнської мережі ''Вільні Люди''

17.12.2016

Відбувся з'їзд мережі “Вільні Люди”, на якому делегати обрали керівництво організації.

Керівником Проводу обрано Андрія Левуса – народного депутата, екс-заступника Голови СБУ. Заступником став Сергій Кузан, координатор волонтерського та міжнародного напрямків “Вільних Людей”. Другим заступником обрано Сергія Висоцького, народного депутата, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

“Ми будемо плити проти течії, вдаватись до непопулярних методів, адже по-іншому інколи просто не можливо. Боротьба за вільну державу, за очищення від російського впливу є нашим пріоритетом. Ми будемо розширювати мережу, і чекаємо на кожного, хто є Вільним", - зазначив Андрій Левус.

За словами Сергія Кузана, об'єднання у мережу та створення організації сприятиме ефективнішій роботі у спільній боротьбі з ворогами України.

“Ще з часів Революції Гідності у складі 14, 15 та 35-ї сотень Самооборони Майдану, а потім у складі ЗСУ чи добровольчих підрозділів, антисепаратистських об’єднань, ми зупиняли і продовжуємо зупиняти “русскую вєсну”. Настав час об’єднатися у парламенті, місцевих радах, на фронті та в тилу, скрізь, аби єдиною організацією протидіяти проросійським впливам. Ми боремося з цими впливами в економічному, інформаційному, політичному та інших напрямках, адже наша Революція буде завершено після повної перемоги над ворогом”, - говорить Сергій Кузан.


Довідка:

“Вільні Люди” – всеукраїнська мережа, створена у квітні 2013 року членами патріотичних та націоналістичних організацій з метою об'єднання зусиль у кампаніях прямої дії щодо захисту євроінтеграційних устремлінь України та недопущення повернення в російське ярмо. Продовжує свою діяльність Щоб унеможливити реванш проросійських олігархічних кримінальних сил та зберегти здобутки Революції Гідності, сформувати надійний тил українській армії, яка захищає нас на східному кордоні, щоб оздоровити та очистити українську владу.