Обливання у Львові за здорову націю

21.01.2014

19 січня 2014 року на львівському Євромайдані відбулася акція обливання «За здорову націю». Ініціаторами виступили Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК), «Твереза Галичина», «Моржі Львівщини» та Центральна школа бойового гопака.

Ця подія відбувалася до дня хрещення Ісуса Христа у річці Йордан, тобто Водохреща і мала на меті популяризувати здоровий та тверезий спосіб життя, який, як стверджують організатори, є  основою боротьби за Незалежність України у даний момент.

Захід розпочався з освячення води священиком, в неї занурилося згодом близько 20 людей, серед яких і одна смілива дівчина.

Перед «зануренням» молоді люди «розігрілися» фізичними вправами, а пізніше по черзі занурювалися у резервуар із водою та, ставши в ряд, загартовували себе обливанням водою.

«Всі вже знають, що не перший рік ми, разом, намагаємося оздоровитися у непростий спосіб. Цьогоріч погода трохи тепліша за попередні, та що робити?! Змінювати традицію ніхто не збирався! Ми – гаряча нація!», - розповідає після загартовування один із організаторів, член Тверезої Галичини Зеновій Станішевський.