Новорічним подарунком на Львівщині буде ще один пам'ятник Бандері

28.12.2011
1 січня на Львівщині відкриють третій за рік пам'ятник Степану Бандері. Він буде в містечку Великі Мости Сокальського району неподалік Червонограда. Гроші на нього збирали місцеві люди протягом 5-ти років.
"Був створений оргкомітет. Ми розставляли скриньки в церквах, і де тільки можна, на кожних урочистих зібраннях людей, - розповідає депутат Львівської облради від ВО "Свобода" Олександра Небожук. - Друкували і продавали для цього календарі два останніх роки. Звертались до підприємців і депутатів. Депутати обласної ради не відгукнулися, а районної ради у Сокальскому районі допомагали охоче. Зібрали 406 тисяч гривень".
Зараз бракує ще 60 тис. грн. На облаштування постаменту, напис.
Монумент виконаний у червоно-чорних тонах, Бандера у весь зріст стоїть на фоні прапора, є оздоблення з калини. Пам'ятник виготовлений із червоного пісковика. Поставлять його на проспекті Свободи у Великих Мостах.
Нагадаємо, пам'ятник Степанові Бандері цього року вже відкрили 20 листопада у м. Самборі на Львівщині. Він виглядає так само, які і пам'ятник Бандері у Львові.
Також 1 січня ще раз урочисто відкриють пам'ятник Бандері у Львові вже разом із завершеною 30-метровою аркою, яку розпочали будувати 2004 року.