Новий сезон ''Молодіжного кіноклубу'' розпочався з ''Вендетти''

30.09.2013

26 вересня у Полтаві у затишній кав’ярні «Сто Доріг» було відкрито серію кінопоказів  «Молодіжного кіноклубу» Полтавського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Захід зібрав більше 30 юнаків та дівчат.

Організатори презентували юним полтавцям культовий світовий шедевр - фільм «V» означає «Вендетта».

«Незважаючи на те, що ця стрічка не нова, вона є доволі актуальною для сьогоденних реалій українського суспільства», - говорить Дмитро Жмайло, член Полтавського МНК.

«Щось у цій країні не так. Хто винен у цьому? Нехай кожен підійде до дзеркала і побачить відповідь на своє запитання. Час починати щось змінювати», - саме ці слова головного героя змушують нас задуматися над нинішнім станом речей у нашій державі. Цей фільм вчить глядачів думати, не боятися відповідальності за себе та своїх співгромадян, вчить тому що світлій ідеї, у яку щиро вірить людина, не страшні ні погрози, ні кулі, ні навіть смерть.

«Ми і далі будемо показувати подібні стрічки, які вчать, перш за все, мислити і не бути байдужими - це головне наше кредо», - зазначив активіст Полтавського МНК, керівник проекту «Молодіжний кіноклуб» Гліб Стрижко.

Після закінчення показу всі відвідувачі отримали останній номер газети української молоді «Терен-Україна».