У Харківській області невідомі напали на активіста, який оприлюднив діяльність ректора-сепаратиста

29.01.2015
24 січня о 01:30 ночі, було вчинено напад на помешкання Сергія Грицаєнка, активіста, що опублікував інформацію про ректора-сепаратиста, який побудував злітну смугу для так званих "зелених чоловічків".  Бандити намагались проникнути в квартиру патріота, виламуючи двері, лізли через балкон (Сергій проживає на 1 поверсі п'ятиповерхівки) та розбили йому вікно. Міліція затримала нападників, але через кілька годин відпустила, тож вони знову прийшли о 8 ранку та продовжували висловлювати погрози активісту. 

"Отже, всі викладені вище події та факти свідчать про те, що влада в Дергачівському районі з правоохоронними органами включно, дійсно перебуває в "дружніх" стосунках з такими особами, як сумнозвісний ректор ХДЗВА Головко. Одного з тих, хто фактично готував (а, можливо, й продовжує готувати) бойовиків-сепаратистів до захоплення влади на Харківщині, а його підручні – бандити, здійснюють нагляд за тими, хто осмілюється критично висловлюватись про цього “науковця”", - написав на своїй сторінці Сергій.

Нагадаємо, що 22 січня Дергачівський районний суд харківської області вирішив відмовити у задоволенні позову ректора-сепаратиста Валерія Головка, який намагався стягнути з активіста Грицаєнка, який оприлюднив інформацію про діяльність сепаратиста у ЗМІ  - 50 000 грн. Деталі тут На фото – вікно кімнати Сергія, розбите вночі “однодумцем” Головка.