Запрошуємо на зустріч з експертом з пропаганди Іларіоном Павлюком

17.07.2017
21 липня запрошуємо на чаювання з Іларіоном Павлюком - продюсером, спеціалістом з пропаганди. Тема обговорення - як розпізнати та протидіяти пропаганді.
Де? прес-зал “Української Інформаційної Служби”, м.Київ, вул. Ярославів вал, 9
Коли? 21 липня о 18:00
Акредитація для ЗМІ: 050 607 49 54
Невід’ємною складовою гібридної війни, яка відбувається в Україні, є інформаційна. Кожен громадянин повинен вміти критично мислити та відрізняти об’єктивну інформацію від фейкової, адже це - основи медіаграмотності та державної безпеки в цілому.
Під час зустрічі Іларіон Павлюк розповість про базові принципи роботи пропаганди, механізми впливу та протидії.
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Довідка: Іларіон Павлюк працює в сфері медіа 20 років. Починав диктором на радіо та журналістом в газеті, пізніше став спецкором телеканалу “Інтер” на Близькому Сході. Продюсер і співзасновник продакшн “IVORY Films” (до ребрендингу - TheShowTime), автор документальних фільмів “ДНК - портрет нації”, “Код нації”, “Звичайні зомбі” (телеканал “Україна”), “Рівень секретності 18” (телеканал “1+1”) та багато інших.
Організатор: Фундація “Вільні Люди” - благодійна організація, що займається соцільно-гуманітарними проектами задля формування та консалідації дієвого середовища, що сповідує припципи українського консерватизму.  Проект “Чаювання Вільних” - зустрічі з цікавими людьми, піднімати цікаві теми з площини світогляду, формувати середовище людей державницького руху.