Найочікуваніша гра патріотів ''Гурби - Антонівці'' вже незабаром!

26.03.2013

Визначено дату проведення найбільшої в Україні військово-патріотичної теренової гри “Гурби-Антонівці”! З 28 квітня по 1 травня молодь з України та з-за кордону запрошується до участі у триденній грі, що відбувається в місцях найбільшого бою УПА - лісовому масиві між селами Антонівці (Тернопільщина) та Гурби (Рівненщина). “Якщо ти побував на "Гурбах" раз - неодмінно приїдеш ще і ще”, - доводять учасники, які з нетерпінням чекають ці 60 годин - коли команди виборюють право називатися “переможцями”.

Чому ми їдемо на Гурби:

Вшанувати полеглих воїнів УПА, які віддали свої життя за Україну в найбільшому бою з силами НКВС. Одинадцята гра присвячена 100-річчю від дня народження Василя Кука, який командував військовими частинами УПА під час боїв в Гурбах у квітні 1944-го. Молодіжний Націоналістичний Конгрес встановить стенд з інформацією про бій та теренову гру на місці її відкриття. Випробувати власні сили, навички, вміння. Справжній бій відбудеться на території площею 25 квадратних кілометрів. Щоб перемогти - доведеться проявити всі свої найкращі якості, а часом - розвинути необхідні. Адже треба захопити і втримати прапор суперника, відстоявши свій. Це завдання стає ще складнішим, оскільки командири куренів досконало вивчають терен гри, поліпшують тактику і стратегію, застосовують сучасні технічні можливості для вдалих маневрів. Прожити три доби життям воїна УПА. Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на “алярм”, охороняти побратимів на “стійці”, з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою... Отримати величезну дозу адреналіну та енергії - команди супротивників не сплять! Цього року теренівка складніша, ніж раніше: гравці чоти досвідчених ветеранів – “безсмертні”, а курінь противника, як завжди, не зважає ні на погодні умови, ні на час доби, ні на втому чи спрагу.

Детальніше ознайомитися з правилами гри можна тут.

Ти не можеш це пропустити! Зголошуйся на найбільшу та унікальну теренову гру “Гурби-Антонівці” до 20 квітня, заповнивши зголошення!