Наймасштабніша гра Східної України для сильних та сміливих

17.08.2017

З 14 по 17 вересня 2017 року на Сумщині громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» вже 11 рік поспіль проводитиме найбільшу спортивно-патріотичну теренову гру Східної України -  «Ревин Яр». 
         Захід став потужною платформою для об’єднання активних молодих людей, які хочуть змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати волю та навчитись перемагати. Також гра є гарною альтернативою віртуальному спілкуванню, адже учасники долучаються  до активної та динамічної гри, ознайомлюються з основами табірництва і мандрівництва, працюють  в команді та самоудосконалюються

“Ми ставимо собі за ціль, щоб учасники гри ставали більш загартованими, самостійними, відповідальними,  цілеспрамованими, сильними як фізично, так і морально. В результаті проходження заходу формується психологічна та фізична витривалість, здобувається значний життєвий досвід” - розповідають організатори гри.
         Гра триває 3 доби без перерви, Часто найцікавіші події розгортаються вночі. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає. “Життя” учасника – це нарукавна пов’язка. В одного куреня – жовта, в іншого – червона. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати його.
        

Детальна інформація про гру: http://mnk.org.ua/ryar

або за телефонами: Володимир (050) 081 41 73 та Валерій (066) 248 21 49.
«Ревин Яр 2017» чекає саме на тебе! Поспішай зголоситися та отримати свою порцію адреналіну, змагання за перемогу та неоціненного досвіду командної роботи!