Націоналісти прибрали сміття з Замкової гори в Києві

23.05.2011
21 травня відбулась екологічна акція на Замковій горі. Захід приурочено до Дня Героїв, яке традиційно святкується в кінці травня. Організатором виступила київська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Місце для прибирання обрано не випадково, адже саме на Замковій горі - могили січових стрільців та хрест, встановлений в пам’ять Героїв Крут. Для МНК акція на Замковій стала вже доброю традицією і проводилася четвертий рік поспіль. Цього року до МНКівців долучились і декілька студентів київських ВУЗів.
Загалом, за три години, молодь зібрала більше 30-ти пакетів сміття.«Наші акції до Дня Героїв не обмежаться прибиранням Замкової гори, - говорить голова секретаріату КМО МНК Оксана Кузан. - В понеділок ми разом з іншими організаціями проводимо пікет біля Лук’янівського СІЗО, де в різні часи утримувались отамани Холодного Яру, упівці та інші політв’язні. А 26-го травня ми проводимо кінопоказ чеського фільму про УПА - «Бандерівці»,- додала Оксана.
Нагадаємо, день Героїв - це свято величі духу українських вояків – борців за волю України. 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як Свято Героїв.