Націоналіст переміг на Сході

05.11.2012

Почесний Член МНК, другий Голова організації Олег Медуниця переміг по 157 мажоритарному округу в м.Суми. Це єдиний випадок тріумфу націоналіста на Сході України. Показовим є те, що опонент від влади, мільйонер-''регіонал'' Анатлоій Єпіфанов, не зважаючи на весь задіяний адміністративний ресурс, повністю програв опозиційному кандидатові.

Цьогорічні парламентські вибори видались чи не найзапеклішими за всю історію незалежної України. Підрахунок голосів, як і сам виборчий процес, були сповнені брудних технологій і фальсифікацій. Мабуть, немає округу, в межах якого передвиборча кампанія велася б чесно, а день і ніч голосування пройшли без фальсифікацій.

''Виборчий процес був важким, із низкою порушень як протягом виборчої кампанії, так і під час самого голосування та підрахунку голосів. Тим не менш, ані “підставні” кандидати, ані ''чорнуха'', що лилася протягом виборів на Олега Медуницю, не забезпечили лідерство провладному кандидату'', - підкреслив Микола Клочко, перший заступник керівника Сумського обласного штабу Об’єднаної опозиції ''Батьківщина''.

На противагу ставленнику влади Єпіфанову, передвиборча кампанія Медуниці велася виключно силами громадськості на волонтерських засадах. Народ, а не влада, підтримав майбутнього депутата. Переможець подякував небайдужим людям з усіх регіонів України, які передавали кошти для передвиборчого фонду кандидата. Також Медуниця висловив вдячність активістам Молодіжного Націоналістичного Конгрес з Сум, Києва, Полтави, Харкова, Львова та інших міст. Адже саме вони на волонтерських засадах долучались до ведення агітаційної кампанії.  

''Це тільки початок. Ми разом перемогли і далі боротимемося разом. Ми зробимо все, щоб звільнити Україну від окупації Партії регіонів. Ми повалимо цей злочинний режим і відбудуємо Україну для наших дітей!'', - зазначив Медуниця.

Уже 29 жовтня стало відомо, що відрив від опонента – значний. Різниця майже у 10 000 - за Олега Медуницю віддали свій голос 41467 жителі міста.

Таким чином Медуниця та його команда довели, що опозиційним кандидатам можна і треба виходити зі свого ''гетто'' на Заході України і реально боротися за голоси виборців Сходу.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес вітає друга Олега з важкою, але переконливою перемогою.