На свято Водохреща у Сумах варитимуть куліш

16.01.2013

Водохреща - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католицькі християни відзначають 19 січня. З ним пов’язують хрещення на Йордані Христа.

Сумський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу спільно з ВО "Свобода" запрошує охочих традиційно скупатися в ополонці, яку напередодні освятить священнослужитель. Після купання бажаючі матимуть змогу зігрітися гарячим чаєм та скуштувати справжнього українського кулішу. Відбуватиметься це біля “Колиби” на протилежній від “Здибанки” стороні Псла 19 січня. Також можна буде перевдягтись в наметах, погрітись біля 3-х вогнищ і послухати пісні зі змістом.

"Сам захід відбуватиметься у форматі під назвою "фестиваль кулішу". Нещодавно ми організовували у Сумах щось схоже, тільки з варениками. Зважаючи на успіх, продовжимо "фестивалити". Окрім цього, ще напередодні Водохреща, з льоду буде вирубано великий хрест – у такій ополонці можна і навіть треба скупатися. А після – зігрітися і навіть поспівати. Тож будемо раді бачити всіх", - говорить Олександр Бойко, голова Сумського МНК.