На Тернопільщині пройшла ювілейна ''Легенда УПА''

23.05.2014

На Теребовлянщині пройшла 10-та ювілейна обласна теренова гра «Легенда УПА». Патріотичний захід для шкільної молоді зібрав цьогоріч 11 команд – представників районів Тернопільської області. Перемогу в змаганні здобули 2 команди: Теребовлянського та Бучацького району, набравши рівну кількість балів.

Команди змагались на «Легенді УПА» в туристичній смузі перешкод, турнірі з пейнтболу, брейн-ринзі з історії України, творчих виробах, представленні під час вечірньої ватри та в тереновій грі.

 «Головна місія «Легенди УПА» вже 10 років залишається незмінною: показати учнівській молоді, що таке патріотичний рух, познайомити між собою однодумців, які прагнуть працювати в патріотичному молодіжному середовищі. Учасники гри – це завтрашні громадські діячі, які працюватимуть для свого села, містечка та країни в цілому» - говорить організатор заходу, голова Тернопільського Молодіжного Націоналістичного Конгресу Іван Ковалик.

Організатором «Легенди УПА» є Тернопільський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Приурочена гра легенді, яка розказує, що у травні 1945 року сотня УПА отримала наказ переправити у Карпати прапор штабу. В теребовлянських лісах воїни потрапили у засідку і загинули у нерівному бою. Однак штабне знамено так і не потрапило до рук ворогів, натомість з’являється кожної весни на місці бою як символ нескореності українського народу.