На Теребовлянщині майорів червоно-чорний прапор «Легенди УПА»!

16.05.2011
14-15 травня поблизу міста Теребовля відбулася сьома обласна теренова гра для молоді “Легенда УПА”, у якій взяли участь команди із 13 районних центрів Тернопільщини та міста Тернополя. Організаторами теренової гри виступили Тернопільська обласна організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Управління у справах сім’ї та молоді та Управління освіти та науки обласної держадміністрації.
В перший день школярі випробували свої сили на смузі перешкод та турнірі з пейнтболу, а також показали свої інтелектуальні здібності у брейн-ринзі на історичну тематику, та продемонстрували свою акторську майстерність на тематичній ватрі. Кожен район привіз із собою творчий виріб присвячений 100-річчю з дня народження Михайла Сороки.
Другий день пройшов не менш насичено. Таборовики вправлялися в орієнтуванні на місцевості та веденні тактичних дій під час теренової гри, метою якої було відшукати загублений прапор та відвоювати його у представників проводу табору.
В насиченій та цікавій грі із незначним відривом вже вдруге перемогу здобула команда Бучацького району, друге місце посіли гравці із Тернопільського, а третє місце вибороли представники Шумського району. На закритті гри переможці та учасники були нагородженні кубком, грамотами та цінними подарунками.