На Сумщині завершилась чергова зміна табору ''Коловрат''

18.07.2016

З 1 до 12 липня в Сумській області вже вдванадцяте відбувся наметовий патріотичний табір «Коловрат імені Романа Атаманюка».

Більше 60 дітей активно відпочили, отримали навички виживання в лісі, мали заняття з туристичних дисциплін, прослухали курс лекцій з історії України, а також, завдяки суворій дисципліні на таборі стали більш організованими та відповідальними.

«Це табір, де плекають високі моральні цінності і закликають до національної гідності. Тут можна дізнатися чи спробувати речі, які недоступні в звичайному житті. За час, проведений в «Коловраті», ти починаєш виховувати в собі деякі якості: дисципліна, повага до оточуючих, самостійність. Також тут неперевершена атмосфера і дружня компанія. Після повернення додому, тобі хочеться змінювати себе і своє оточення», - говорить учасниця табору Лініченко Валерія.

Уже другий рік поспіль табір названий іменем Романа Атаманюка, який протягом тривалого часу був бунчужним табору, брав участь в у Революції Гідності та загинув поблизу Донецького аеропорту.

«Ті принципи, які він наслідував і передавав, були покладені за основу табору. Я відчувала, що таборовики щодня знайомились з Романом. Вірю, що вони триматимуть ту іскру, яка з часом переросте у велике полум'я чесності, справедливості та любові до України», - розповідає інструктор табору, МНКівка Кароліна Романченко.

Майже кожного дня до табору приїжджали гості, серед яких – режисер Леонід Кантер, музикант та співак Василь Лютий та багато інших, кожен з яких проводив лекції та практичні заняття зі своїх дисциплін.

Організатори табору розповідають, що цього року конкурс серед потенційних учасників табору був величезний.

«Було дуже приємно спостерігати, як “коловратівці” переборювали свої страхи, перетворювались на кращі версії себе прямо на таборі, із задоволенням отримували усі знання, як їм давали, усім цікавились та усюди лізли», - підсумовує комендант табору, член МНК Олеся Горяйнова.

По закінченню табору було обрано кращих таборовиків, які отримали приємні подарунки. Також всі учасники табору отримали футболки з символікою табору від «Молодіжного Націоналістичного Конгресу».