На Сумщині на честь загиблого на Сході України провели табір

21.08.2015

«Табір змінить тебе, а ти зміниш Україну!» - саме під таким гаслом з 8 по 16 серпня на Сумщині проходив вишкільний табір для молодих патріотів «Сєвєр ім. Сергія Табали». Захід проводився у пам’ять про загиблого у листопаді минулого року воїна АТО, уродженця Сумщини, Сергія Табали. Організатором заходу виступив Сумський облаасний осередок Молодіжного націоналістичного конгресу за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Табір відрізнявся суворою дисципліною, в ознайомчому обсязі включав у себе багато елементів програми «школи розвідника». Завданням організатори поставили навчити учасників організовувати себе та інших, управляти ситуаціями та людьми, зробити їх грамотністими та відповідальними громадянами. Формування психоемоційної стійкості та наполегливості, перемога над своїми слабкостями, фобіями, випрацювання правильної моделі поведінки в різних ситуаціях – ще одне завдання табору. Особливістю «Сєвєра» була велика кількість занять з розвідки, маскування, стрільби і тактики як у денний, та і в нічний час.

«Головним здобутком за час табору вважаю те, що ми позбавились егоїзму, піклувались один про одного. Навіть конкуренції між роями як такої не було – все, що ми робили, намагалися робити спільно, допомагаючи одне одному, навіть якщо це загрожувало перемозі у змаганні. Учасники цього табору – та сама рушійна сила, духовно здорова молодь, яка змагатиме до розквіту нації. Саме про це мряв Сєвєр», – розповідає учасник «Сєвєру», Арсен Івахник.