На Сколівщині стартує вишкільний табір

05.07.2014

З 5 по 15 липня поблизу села Корчин, що на Сколівщині, біля водоспаду Гуркало та гори Парашки вперше відбудеться ви шкільний табір для молоді «ТУР». Організатором табору є львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК).

Завтра близько 40 відважних хлопців та дівчат прибудуть до Корчина. На них чекають туристичні, спортивні змагання (волейбол, регбі, бокс, кікбоксинг), теренова гра, водні ігри, смуги перешкод, похід на Парашку, змагання з туристичної техніки. Крім фізичного вишколу на учасників чекають цікаві гутірки, тренінги, пейнтбол, моральне загартування.

Учасниками табору є молодь віком від 14 до 20 років, відбір яких проведено на конкурсній основі.

Особливістю табору «ТУР» є сувора дисципліна, суворо заборонені алкоголь та тютюн.

«Події останніх місяців в Україні показали, що нашій державі потрібна сильна, свідома та відважна молодь. «ТУР» - Табір Українського Революціонера – це саме те місце,  де молодь може випробувати свої сили, навчитись відповідальності, стати мужньою опорою для розбудови української держави. Сюди приїжджають боязкими школярами, а повертаються додому мужніми захисниками Вітчизни», - говорить бунчужний табору Мартин Стусяк.

Програма табору обіцяє бути цікавою, насиченою та виховати вольових та відважних молодих українців.