На Майдані Незалежності сталася бійка між активістами опозиційних партій і міліцією

22.03.2012
Сьогодні, 22 березня, на Майдані Незалежності між міліцією і активістами опозиційних партій, які намагалися встановити намети, сталася бійка.
Як повідомив начальник прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва Ігор Михалко, міліція вважає незаконною спробу опозиційних партій встановити намети.
За його словами, вранці прихильники партій почали проведення санкціонованого мітингу на Майдані.
Проте в ході нього вони намагалися встановити кілька наметів, що, за словами Михалка, було незаконним, і міліція такі дії припинила.
При цьому, як зазначає Михалко, нікого з учасників мітингу не затримали - з деякими з них лише провели профілактичні бесіди.
Після інциденту з наметами мітинг продовжився в спокійному ключі, зазначив Михалко.
У свою чергу, партії Всеукраїнське об'єднання Батьківщина і Фронт змін заявили, що міліція і співробітники спецпідрозділу Беркут під час встановлення наметів відібрали їх у її активістів, а також в активістів Фронту змін, партії Народний рух України, Свобода та Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка.
Батьківщина заявляє, що правоохоронці проігнорували наданий їм дозвіл мерії на проведення акції і почали посилатися на якесь розпорядження Головного управління контролю над благоустроєм Київської міської державної адміністрації.
Після цього активістів почали затримувати і намагатися посадити в автозак.
У повідомленні наголошується, що на місце події прибули депутати Верховної Ради від фракції Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина Олександр Сочка і Віктор Уколов.
При цьому партія повідомляє, що станом на 11:35 всіх затриманих активістів відпустили.
Фронт змін в свою чергу заявляє, що його активіста було травмовано.
В акції, крім Батьківщини та Фронту змін, взяли участь партії Народний рух України, Свобода та Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка.