На Львівщині відбувся п'ятий "Лицар Чести"

02.07.2017

24-30 червня на Сокальщині, поблизу спаленого села Городиловичі, вже вп'яте відбувся вишкільний табір "Лицар Чести".  Традиційно сюди приїхали молоді хлопці та дівчата, щоб випробувати та вдосконалити себе, перемогти страхи, виховати волю та характер, навчитись бути стійким у життєвих ситуаціях.

Програма поєднала в собі фізичні та інтелектуальні навантаження. Для гартування тіла учасники випробували себе в боксі, тереновій грі та на смузі перешкод. Також, програма включала гутірки та тренінги, серед яких розмови про націоналізм, проектний менеджмент та ін.. 

«Лицар Чести - табір, на який ми всі давно чекали. Адже саме тут  ти бачиш людину вперше, проте спілкуєшся з нею так, ніби ви знайомі сто  років. Лише на таборі, будучи у штрафбаті, можна зробити більше роботи ніж вдома», - ділиться враженнями учасниця табору Марія Прокулевич.

Також цього року учасники мали унікальну можливість повністю керувати табором. На чотири години провід табору та його учасники помінялись місцями. Таким чином новобраний провід повністю відповідав за програму, дисципліну, обід на таборі.

«Лицар Чести 2017 - подія, якою я жив останні півтора місяці. Вірю, що табір змінив світобачення учасників і був корисним також для них, та моменти і емоції, пережиті на таборі, закарбуються у їхній пам'яті на все життя. Хочу подякувати усім, хто підтримував та допомагав, адже підтримка - один з найважливіших чинників, які спонукають тебе до роботи», - запевняє комендант табору Данило Шепінько.

Таборовий сезон від Молодіжного Націоналістичного Конгресу в розпалі, а тому запрошуємо усіх на табори від Курсу Вільних Людей  та Вишкільний табір "Відвага"