На Львівщині відбулася 6-та обласна гра ''Сокіл'' (''Джура'')

16.06.2015

8-13 червня на Львівщині пройшов обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Понад 300 школярів з усієї області вирішили позмагатися за першість. Цьогорічна гра проходила під гаслом “Нам пора для України жить!”.

“Головною метою проведення заходу є активізація роботи
з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та високої самосвідомості. Цьогоріч програма заходу включає такі види змагів: стройова підготовка, перетягування канату, смуга перешкод, стрільба з пневматичної зброї, та багато інших”, - розповідають представники Львівського обласного Центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

ЛОЦКЕТУМ організовує цю гру вшосте. Другий рік поспіль до проведення “Джури” долучається львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Члени МНК відповідали за охорону та дисципліну на таборі. Також вони провели етап теренової гри, яка стала родзинкою гри цього року.

“Для школярів це було новинкою. Проте вони радо та сміливо боролися, щоб зірвати пов'язку з суперника”, - коментує бунчужний гри, член МНК Павло Дацків.