На Львівщині молодь пройшлась «Стежками нескорених»

26.07.2017
18-20 липня на Співочій Поляні, що на Львівщині, відбувся табір–змагання «Стежки нескорених» в рамках Курсу Вільних Людей. За перемогу змагались 4 команди, а це понад 20 відважних гравців. Протягом трьох днів учасники долали  певні етапи, за які найспритніші та найпрудкіші отримували «бофони»  – грошові одиниці повстанців ОУН.
Насичена програма табору не дозволяла нікому сумувати: регбі, плавання, квест-змагання, смуга перешкод. Також  важливим компонентом табору був інтелектуальний розвиток – учасники слухали гутірки  на теми: «Лідерство:  як стати рушієм змін», «Виживання в дикій природі», «Політична ситуація в Україні» та інші.
Родзинкою таборування був нічний алярм, під час якого викрали коменданта табору, та квест-змагання, де  команди на практиці застосовували свої набуті знання з виживання у лісі: розпалювали вогнище лише з декількох сірників, самостійно  переходили гірську річку та шукали їжу для вечері.
 «На жаль, сучасна молодь не бачить перспективи життя в Україні. Ми часто не усвідомлюємо, що саме ми мусимо створити цю перспективу, ми є рушійною силою у створенні могутньої Української Держави. Ось чому на цьому таборі ми намагалися донести учасникам важливість бути громадсько активними та завжди готовими до надзвичайних ситуацій. Крім того, більшість етапів були спрямовані на формування у молоді високих морально-психологічних якостей: ініціативності, доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, стійкості, наполегливості та дисциплінованості на засадах українського націоналізму. Табір  «Стежки нескорених» виступив іскрою, а учасники запалом, що розгорівся у маленький вогник, який завдяки їх зусиллям здатний зарядити всю країну. З маленьких справ починаються великі зміни, лиш треба дати для них поштовх»,  -  керівник проекту та комендант табору Оля Сидій.