На Київщині відбувся військовий табір для молоді ''ГАРТ''

18.09.2016

Протягом чотирьох днів близько семидесяти хлопців і дівчат вишколювались на таборі “ГАРТ”, організованому Київською обласною державною адміністрацією. Члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу долучились до проведення заходу. Так, ройовими серед учасників були саме МНКівці, які мають таборовий досвід і розуміють специфіку проведення вишколів.

“Учасники табору, що з’їхались з усієї Київщини, зіткнулись з нашим традиційним таборовим устроєм вперше. Це викликало нерозуміння, оскільки система працює злагоджено тільки за умови колективної відповідальності та виходу кожного з зони комфорту. До кінця табору нам таки вдалося досягти мети, можливо не всі прийняли такі зміни, але я впевнений, що 80% таборовиків почали складний шлях до зміни свідомості з "постсовка" до успішного дієвого українця, який виховується на засадах українського націоналізму. Також цей захід можна вважати успішним доказом того, що наша вишкільна система є майже ідеальною для виховання молоді України (з чим неодноразово погодилися працівники з КОДА, з якими співпраця тільки починається)”, - говорить МНКівець Іван Брацюнь.

Окрім того, МНКівці відповідали за наповнення таборової програми: організовували лекції, вечірні ватри, спортивні змагання, ігри та інші цікаві активності, провели курс лекцій з основ громадянської освіти та цінностей національно-патріотичного виховання.

“За спиною МНК – 15 років досвіду проведення найбільших таборів, вишколів, інших молодіжних заходів. Можна сміливо сказати, що ми є експертами в роботі з патріотичною молоддю, адже за всі роки через таборову систему МНК пройшли тисячі хлопців і дівчат, багато з яких сьогодні стали успішними людьми, що працюють задля України. Зважаючи на це, представники владної структури, що організували табів, довірили нам програмне наповнення “ГАРТу””, - говорить Іван Кішка, голова МНК.

Специфіка заходу полягала у проведенні базової військової підготовки. Інструктори з організації “Каскад 15” провели курс з військової підготовки за напрямками: військова топографія, тактично-вогнева підготовка, основи виживання, інженерна справа, перша медична допомога. Усі знання втілювали на практиці, а завершенням стали стрільби на полігоні.

“Такі заходи дозволяють змінити своє світосприйняття, вийти з зони комфорту.  Важливо мати правильний стимул і напрямок розвитку. Для мене порадником у цій справі є МНК. На МНКівців треба рівнятися: вони дали мені ті цінності та ті риси характеру, які дозволять продовжити боротьбу за славу Володимирового тризубу. Дуже приємно бачити, як під твоїм впливом люди змінюються і змінюють своє оточення”, - говорить Олег Дідчик, МНКівець та ройовий “ГАРТу”.