На Харківщині відбулися "Слобідські ночі-2017"

22.05.2017

Цими вихідними за підтримки Фундації Вільних Людей Харківські МНКівці провели регіональний мандрівний табір "Слобідські ночі-2017", в якому взяли участь 8 учасників.

Місцем таборування було обрано одну з лісових полян села Мохнач. Загалом мандрівка охопила декілька районів Харківської області.

Програма табору включала в себе елементи військового вишколу, який проводив друг Бойко, боєць Національної Гвардії бат. Кульчицького. Таборовики відпрацьовували основні навички користування зброєю, отримали велику кількість корисної інформації з тактичної підготовки ведення бою.

Лекційний матеріал був зосереджений на ознайомлення нових учасників з діяльністю організацій. Теоретичну частину табору завершила гутірка з бойової парамедицини.

"У східних регіонах нашої держави потреба в патріотичному вихованні є більш гострою, ніж на заході країни - зазначив голова ХОО МНК Дмитро Беднін. - "Слобідські ночі" ознаменували відкриття таборового сезону на Харківщині. А ми, в свою чергу, будемо працювати над його розширенням і впровадженням на більш серйозному рівні".